Domov se zvláštním režimem


Co vzít s sebouOšacení... domácí oblečení i obuv, oblečení i obuv na pobyt venku, příp. sváteční oblečení, dostatek spodního prádla, župan – noční košile či pyžama (pro první období si připravte tyto osobní věci v množství srovnatelném s dvoutýdenním lázeňským pobytem)

Doklady a jiné dokumenty... jako je občanský průkaz, kartička zdravotní pojišťovny.

Léky, které užíváte

Zdravotní a kompenzační pomůcky... jako např. brýle, naslouchadla, francouzské hole, chodítka, invalidní vozíky, protézy…

Hygienické potřeby... ručníky (10ks), kapesníky, žínky (10ks), mýdlo, příp. tělové mléko, pleťový krém, potřeby pro ústní hygienu, hřeben, manikúru, potřeby na holení, holicí strojek, toaletní papír …

Další osobní vybavení...
psací potřeby, hodiny, hrneček, talířek, lžičku apod. Můžete si přivézt polštářky (které lze prát), vlastní povlečení, deku - larisu , obrázky na stěny, fotografie, menší věci, které jsou vám blízké. Televizní přijímač, případně chladničku… (zvlášť v případě větších předmětů je třeba se nejprve domluvit s případným spolubydlícím a vedoucí oddělení, u elektrických spotřebičů po záruční době je nutné předložit doklad o nezávadnosti přístroje)
Na pavilonech jsou k dispozici kuchyňky.

S ohledem na zdravotní stav a bezpečnost našich uživatel Vás žádáme o zvážení vhodnosti vybavení ostrými předměty (manikúra, nožík, nůžky apod.)


V případě potřeby podrobnějších informací kontaktujte sociální pracovnice.